Czech Republic

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Czech Republic » Vzdělání » Školení v programování, analytice nebo datové vědě


Školení v programování, analytice nebo datové vědě

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj kluci! Mám zájem učit programování, analytiku nebo datovou vědu v České republice. Je tu někdo, kdo se v těchto oblastech vyučil? Rád bych se dozvěděl více o dostupných programech a kurzech ao tom, jaké mají studenti zkušenosti. Budu vděčný za jakoukoliv informaci!

0

2

Rád se podělím o své zkušenosti s výukou programování, analytiky a datové vědy v České republice. Absolvoval jsem kurzy na vzdělávací platformě Robot_dreams a mohu říci, že to byla úžasná vzdělávací cesta. V České republice je mnoho příležitostí ke studiu v oblasti programování, analytiky a datové vědy. Univerzity a vzdělávací centra nabízejí nejrůznější programy a kurzy, které studentům umožňují osvojit si moderní technologie a metodiky pro práci s daty. Na platformě https://robotdreams.cz/ jsem našel skvělé kurzy pokrývající tyto oblasti kompletně. Kurzy jsou navrženy odborníky z praxe, kteří sdílejí své znalosti a zkušenosti. Na Robot_dreams oceňuji především jejich praktický přístup. Hodiny zahrnují nejen teorii, ale také mnoho praktických úkolů, projektů a práci s reálnými daty.

0


You are here » Czech Republic » Vzdělání » Školení v programování, analytice nebo datové vědě